Uzavřená vytápěná licí tryska hotcast® - typ GMH

Vytápěná tryska GMH byla vyvinuta speciálně pro oblast tlakové odlévání zinku a magnesia, zejména pro stroje FRECH. Jedná se o kompletní hermeticky uzavřený systém, který obsahuje trysku a integrované topení s termočlánkem. Aby bylo možné umožnit hluboké ponoření do nástroje, nabízíme také delší ponorné trysky (typ GMH/T a GMH/TT).

 

Topení na licí trysku hotcast® - typ OMH

Otevřená hubice typu OMH byla vyvinuta speciálně pro ohřívání

původních nebo nových licích trysek a hubic v průmyslu tlakového lití zinku a magnézia.

 

Použití topného elementu OMH odbourává nutnost vyhřívání vtokových kanálů klasickými topnými patronami, ohřívá se menší hmota, čímž je možné dosáhnout požadované teploty s přibližně polovičním výkonem.

 

Vtoková tryska hotcast®

Použitím vtokové trysky pro zinek se přesouvá místo tuhnutí materiálu až k dělící rovině. Z toho důvodu se i značně redukuje množství vtoku. Až o 40% se zkracuje čas cyklu, současně se zvyšováním kvality odlitku.

Topná patrona hotrod® HHP/G s vyrážecím čepem pro tlakové lití zinku

Topná patrona HHP/G byla navržena pro použití v drsném prostředí sléváren, zejména do strojů na tlakové lití zinku. Vyrážecí čep usnadňuje vyražení patrony. Vysoce utěsněné tělo patrony a přívody, chráněné kovovou článkovou hadicí, jsou odolné proti mechanickému poškození.

ke stažení