Regulátory teploty hotcontrol

Díky širokému spektru regulátorů teploty, termočlánků a bezkontaktních infračervených senzorů pro měření teploty nabízíme všechny doplňkové produkty k topným elementům z jedné ruky. Naše regulační technika může být spolu s námi dodávanými topnými elementy použita v mnoha standardních i specifických aplikacích.

V rámci našeho poradenství jsme pro odpovídající úlohy sestavili sjednocený program, takže můžeme dodat jak vhodný topný element, tak i čidlo teploty a regulační přístroj.

 

Normované jednozónové regulátory
hotcontrol c248 a c296

Základním typem našich mikroprocesorem řízených regulátorů jsou normované PID regulátory pro otvor v čelním panelu s rozměry 48 x 48 mm (c248)
a 48 x 96 mm (c296).

 

Stolní regulátory hotcontrol c448

Stolní regulátory teploty hotcontrol jsou ideálním řešením pro přesnou regulaci stávajících forem nebo aplikací. Kromě kvalitního PID regulátoru jsou vybaveny výkonovým stupněm, rychlým jištěním a průmyslovými konektory.

Stolní regulátory dodáváme jednozónové (c448/1) nebo dvouzónové (c448/2). Celý přístroj je kompaktně umístěn v odolné hliníkové skříni.

 

 

 

Vícekanálové regulátory hotcontrol cDT+

Vícezónové regulátory hotcontrol cDT+ mohou řídit 6 až 24 samostatě regulovaných zón, s možností jejich seskupování. Přístroj se ovládá pomocí 7" dotykového displeje. Přístroj je umístěn v průmyslové odolné ocelové skříni.

 

 

ke stažení