Regulátory teploty hotcontrol®

Díky širokému spektru regulátorů teploty, termočlánků a bezkontaktních infračervených senzorů pro měření teploty nabízíme všechny doplňkové produkty k topným elementům z jedné ruky. Naše regulační technika může být spolu s námi dodávanými topnými elementy použita v mnoha standardních i specifických aplikacích.

V rámci našeho poradenství jsme pro odpovídající úlohy sestavili sjednocený program, takže můžeme dodat jak vhodný topný element, tak i čidlo teploty a regulační přístroj.

 

Normované jednozónové regulátory

Základním typem našich mikroprocesorem řízených regulátorů jsou normované regulátory pro otvor v čelním panelu s rozměry 48 x 48 mm (C248) a 48 x 96 mm (C296).

 

Stolní regulátory Tempbox

Stolní a vícezónové regulátory teploty hotcontrol® jsou ideálním řešením pro přesnou regulaci stávajících nástrojů nebo aplikací. Kromě kvalitního PID regulátoru jsou vybaveny výkonovým stupněm, rychlým jištěním a průmyslovými konektory.

Stolní regulátory jsou k dispozici v jedno- a dvouzónové verzi. Celý přístroj je kompaktně umístěn v odolné hliníkové skříni.

 

 

 

Vícekanálové regulátory HR a HRS

Vícezónové regulátory mohou mít až 30 samostatě regulovaných zón. Všechny zóny mohou spolupracovat a přístroj může být řízen jako celek. Přístroj je umístěn v průmyslové odolné ocelové skříni.

 

 

ke stažení