optris PI NetBox pro termokamery PI

Představujeme Vám nové příslušenství optris PI NetBox. Tento miniaturní počítač umožňuje kamerám PI série pracovat samostatně, a může být použit i jako konvertor z USB na Ethernet (GigE). V závislosti na na kvalitě připojení a na výkonu připojeného PC umožňuje NetBox pracovat s plnou rychlostí kamery PI160 (120Hz) a s rychlostí až 70Hz u kamer PI4xx.

 

Tento minipočítač je postaven na desce COM Express mini embedded board (Intel Atom Z530, 512MB RAM, 2GB SSD, 3x USB 2.0, 1x Mini-USB, 1x Gbit Ethernet, 1x VGA, 1x SD slot do 32GB), má operační systém Windows XP Professional, a mohou na něm tedy běžet i zákaznicky specifické aplikace. Může být napájen napětím v rozmezí 8-48V nebo přes Ethernet (PoE).

 

Pro oba produkty, optris PI NetBox a USB-Server Industry Isochron, je jako příslušensví k dispozici ochrané pouzdro s krytím IP65, volitelně vybavené průmyslovým napájeím zdrojem. Z důvodů přenosu vizuálního obrazu nedoporučujeme používat termokamery PI200/ 230 společně s PI NetBoxem a USB-Server Industry Isochron převodníkem.

 

 

  • Prodejní cena NetBoxu: 950 EUR bez DPH včetně 8 GB micro SDHC karty, 24V napájecího zdroje, adaptérového kabelu s TV výstupem, Ethernetového kabelu, CD se softwarem a 2 GB USB system recovery sticku

As a new accessory Optris is introducing the PI NetBox. This miniaturized computer allows a stand-alone operation of the PI series and can also be used as USB to Ethernet (GigE) converter. Depending on the quality of the transmission link and the power of the connected PC the NetBox is able to work with full speed (120Hz) on the PI160 and with up to 70Hz on the PI4xx.

Based on a COM Express mini embedded board this computer includes a Windows XP Professional operating system and can run also customer specific software applications.

 

The list price of the PI NetBox is 950 €, including an 8 GB micro SDHC card, a 24V power supply, a TVout adapter cable, an Ethernet cable, software CD and a 2 GB USB system recovery stick.

ke stažení

 

 

Fotogalerie