optris USB-server Industry Isochron

Společně s firmou Wiesemann & Theis GmbH vyvinul Optris konvertor z USB na Ethernet, určený pro použití s termokamerami optris PI série. Software PIConnect podporuje tento nový převodník od verze 2.5.2115.0. Zařízení může být napájeno napájecím zdrojem 24V nebo přes Ethernet (PoE). Díky rychlosti 100 Mbit mezi serverem a PC je možné s termokamerou PI160 pracovat s plnou rychlostí 120Hz a s termokamerami PI4xx s rychlostí 27Hz. Všechny nové termokamery PI4xx lze proto na straně uživatele přepínat mezi 80Hz a 27Hz.

 

 

Pro oba produkty, optris PI NetBox a USB-Server Industry Isochron, je jako příslušensví k dispozici ochrané pouzdro s krytím IP65, volitelně vybavené průmyslovým napájeím zdrojem. Z důvodů přenosu vizuálního obrazu nedoporučujeme používat termokamery PI200/ 230 společně s PI NetBoxem a USB-Server Industry Isochron převodníkem.

 

 

 

As a new accessory Optris is introducing the PI NetBox. This miniaturized computer allows a stand-alone operation of the PI series and can also be used as USB to Ethernet (GigE) converter. Depending on the quality of the transmission link and the power of the connected PC the NetBox is able to work with full speed (120Hz) on the PI160 and with up to 70Hz on the PI4xx.

Based on a COM Express mini embedded board this computer includes a Windows XP Professional operating system and can run also customer specific software applications.

 

The list price of the PI NetBox is 950 €, including an 8 GB micro SDHC card, a 24V power supply, a TVout adapter cable, an Ethernet cable, software CD and a 2 GB USB system recovery stick.

ke stažení