Ruční infračervené bezdotykové teploměry

Každý ruční bezkontaktní infra teploměr Optris umožňuje jednoduché a rychlé bezkontaktní měření teploty. Bezkontaktní teploměry jednoduše namíříte na cílový objekt pomocí laserového zaměřovače a stisknete spoušť. Infračervené bezdotykový teploměry mají unikátní patentovaný laserový zaměřovací kříž, který v každém okamžiku zobrazuje na objektu přesnou velikost a umístění měřícího fleku a pomocí přepínatelné optiky umí změřit i objekt o velikosti 1mm. Poznámka: pokud hledáte dodavatele lékařských bezkontaktních teploměrů a teploměrů pro domácí použití, pokračujte na stránku lékařské bezkontaktní teploměry.

 

Bezkontaktní infrateploměry pro průmyslové aplikace

Ruční pyrometry Optris mají spektrální odezvu 1µm až 14µm pro měření teplot -35°C až 1800°C. Všechny ruční digitální teploměry umožňují bezdotykové měření teploty a vyhovují náročným průmyslovým aplikacím, mají vysoce kvalitní germaniovou optiku a mají výstup pro USB pro připojení a záznam na počítači.

 

Je bezdotykový teploměr kalibrovaný?

Ano, všechny digitální infrateploměry jsou kalibrované a je možné je kalibrovat i v budoucnu, včetně možnosti dodání kalibračního certifikátu. U typů MS Plus, MS Pro, P20 a LS je součástí dodávky i volně šiřitelný software OptrisConnect pro záznam dat a konfiguraci přístroje.

vyuziti v průmyslu

 

Němčina Angličtina Francouzština

 

ke stažení