Optické příslušenství

Optické příslušenství, jako čočky CF (Close Focus) jsou k dispozici pro všechny snímací hlavy Kompaktního série. Měření nejmenších objektů počínaje 0,6 mm je tedy možné. Čočky lze kombinovat s laminárním vzduchovou předsádkou díky vnějšímu závitu. Čočka je také k dispozici jako čiré sklíčko pro ochranu optiky. Dále je k dispozici 90 ° zrcadlová čočka pro závity M12x1.

 

 

 

Mechanické příslušenství

K dispozici je rozsáhlé mechanické příslušenství pro infračervené teploměry Kompaktní řady. Montážní držáky, upevňovací šrouby a montážní vidlice jsou k dispozici pro všechny nerezové měřící hlavy (závit M12x1). Díky speciální montážní konzoli lze připevnit i pomocné Laserové cílítko.

 

 

 

 

Ochranné příslušenství

 

 

Ochranná pouzdra pro Kompaktní řadu jsou k dispozici v mosazi, eloxovaném hliníku nebo nerezové oceli. Ochranná trubka může být upravena tak, aby při použití masivního krytu sloužila jako antireflexní kryt (s výjimkou přístrojů CX).

 

 

 

 

Vzduchové předsádky

 

 

Pokud používáte senzory v prašném prostředí, doporučujeme použít vzduchové předsádky pro snímací hlavy. Laminární vzduchové předsádky jsou k dispozici pro všechny snímací hlavy (závit M12x1). Výstup vzduchu na straně zabraňuje ochlazení měřeného objektu při měření z krátké vzdálenosti. Vzduchovou předsádku lze za použití speciálního držáku nastavovat ve dvou osách.

 

 

Digitální rozhraní

 

 

Všechna zařízení Kompaktní řady se samostatným elektronickým boxem obsahují modulární konektor. Rozhraní se díky němu mohou flexibilně měnit. Dostupné jsou tyto moduly: USB, RS232, RS485, CAN-Bus, Profibus DP a Ethernet.

 

 

 

Certifikáty

 

 

Pro každý infračervený teploměr Kompaktní řady nabízíme vystavení certifikátu za úhradu. Certifikát obdržíte spolu se svým teploměrem Optris.

 

 

 

 

Temperature Monitor optris TM

 

 

 

Díky teplotnímu monitoru můžete nepřetržitě sledovat teplotu v zařízeních a rozvaděčích za pomoci infračervených teploměrů Optris CS.

 

Produktový list zde

 

 

 

Lištový adaptér a uzavřený kryt

 

 

Lištový adaptér se používá k připevnění elektronického boxu na montážní lištu. Uzavřený kryt elektronického boxu zabraňuje, neúmyslné změně parametrů.

ke stažení

Fotogalerie