Mechanické příslušenství

 

 

 

K dispozici je různé mechanické příslušenství jako jsou upevňovací držáky pro infračervené teploměry Vysokovýkonné série (nastavitelné v jedné nebo dvou osách).

 

 

 

Ochranné a chladící příslušenství

 

Pro aplikace s vyšší okolní teplotou doporučujeme použít vodou chlazenou manžetu (až do 175 ° C). Pro použití ve vysokých teplotách nabízíme chladicí pouzdro, které chrání snímací hlavu i v prostředí s vysokou teplotou (chlazení vzduchem až do 100 ° C, a vodou až do 315 ° C). Dále nabízíme teplotně vysoko odolné kabely.

 

 

Vzduchové předsádky

 

 

 

 

Pokud používáte senzory v prašném prostředí, doporučujeme použít vzduchové předsádky pro snímací hlavy. Laminární vzduchové předsádky jsou k dispozici pro všechny snímací hlavy a slouží i jako ochrana optiky.

 

 

 

Digitální rozhraní

 

 

Všechna zařízení Kompaktní řady se samostatným elektronickým boxem obsahují modulární konektor. Rozhraní se díky němu mohou flexibilně měnit. Dostupné jsou tyto moduly: USB, RS232, RS485, CAN-Bus, Profibus DP a Ethernet

 

 

 

Certifikáty

 

 

Pro každý infračervený teploměr Vysokovýkonné řady nabízíme vystavení certifikátu za úhradu. Certifikát obdržíte spolu se svým teploměrem Optris.

 

 

 

 

Lištový adaptér a uzavřený kryt

 

 

Lištový adaptér se používá k připevnění elektronického boxu na montážní lištu. Uzavřený kryt elektronického boxu zabraňuje, neúmyslné změně parametrů.

ke stažení

 

 

Fotogalerie