Infračervené senzory Optris vysokovýkonné řady

(robustní provedení, integrovaný laserový zaměřovač)

Tyto infra teploměry jsou určeny do průmyslových aplikací, kde je potřeba robustního, drsnému prostředí odolného provedení. Mají integrovaný dvoubodový laserový zaměřovač, který vždy ukazuje přesnou velikost měřícího fleku. S infra teploměry lze měřit teplotu v rozmezí -40°C až 2200°C a rychlost odezvy je již od 1ms. K dodání nabízíme různé typy senzorů se spektrální odezvou 1µm až 14µm. Infrateploměry je možné připojit k PC i průmyslovým řídícím systémům (USB, RS232/485, CAN-Bus, Profibus DP, Ethernet, reléový výstup).

 

Infra teploměry

  • Součástí této řady je i poměrový infračervený teploměr Optris CT Ratio. Tento pyrometr používá pro měření složitých teplotních měření poměrového výpočtu ( měření teploty tavenin kovů, měření teploty pohybujících se malých objektů, které nelze přesně zaměřit, atd) a k přesnému změření maximální teploty mu stačí pokrytí pouze 5% měřícího pole.
  • Samozřejmostí u všech senzorů je i kalibrace a na přání kalibrační certifikát.
  • Součástí dodávky je i volně šiřitelný software CompactConnect pro záznam dat a konfiguraci pyrometru.
  • HotSet ČR s.r.o. prodává infračervené teploměry (pyrometry) německého výrobce Optris pro bezkontaktní infračervené měření teploty.
  • Bezkontaktní měření teploty provádí infra teploměr (jinými slovy pyrometr) Optris na bázi měření infračerveného záření objektu, které objekt vyzařuje v závislosti na své teplotě.

Podívejte se, jak pracuje infračervený pyrometr optris CSlaser:

ke stažení

 

 

Nevíte jak zvolit vhodný teploměr ?

Zde Vám pomůžeme