Firma Hotset ČR s.r.o.

Od roku 1992 působíme v České republice jako obchodní zastoupení německé firmy Hotset Heizpatronen und Zubehör GmbH. Od počátku specializujeme na dodávky a poradenství v oblasti vytápění a měření teploty v průmyslových aplikacích plastikářského, automobilového, obalového, potravinářského průmyslu, ale v i mnoha dalších průmyslových odvětvích.

 

Úzce se také zaměřujeme na prodej přístrojů pro bezkontaktní infračervené měření teploty ( pyrometry od němecné firmy Optris), a infračervené termokamery Optris a Fluke ( termodiagnostika a termografie).

 

Tímto bychom chtěli poděkovat společnostem, které se staly našimy Partnery.

 

Prostřednictvím našich dceřiných organizací poskytujeme naše produkty a služby také na:

 

slovensko Slovensku (Hotset SK s.r.o., www.hotset.sk)

 

maďarsko Maďarsku (Hotset Hungary Kft., www.hotset.hu)

 

Ukrajina Ukrajině (TOV Hotset Ukraine, www.hotset.com.ua)

 

 

Topné elementy hotset®

pro průmysl, topné pásy a pásky, infrazářiče, termočlánky a regulace

Od roku 1992 působíme v České republice jako obchodní zastoupení německé firmy Hotset Heizpatronen und Zubehör GmbH.

 

Firma Hotset již od roku 1973 řeší problémy průmyslového topení, vyvíjí a vyrábí elektrické topné elementy pro průmyslné použití. Topné patrony s vysokým výkonem, spirálové topné patrony, flexibilní trubková topná tělesa, uzavřené topné trysky vstřikolisů, topné hubice nejen pro FRECH, termočlánky a regulátory teploty od Hotsetu se dnes používají především v průmyslu zpracování plastů, ve strojírenství, v obalovém průmyslu, v technice slévárenství, ale i v mnoha dalších odvětvích po celém světě.

 

 

 

Bezkontaktní měření teploty

Infračervené pyrometry a stacionární infra kamery Optris

Jsme oficiálním výhradním distributorem německé firmy Optris GmbH, která vyvíjí a vyrábí kvalitní infračervené pyrometry a thermokamery pro průmyslové použití.

 

Zajišťujeme nejen dodávky těchto zařízení, ale i prodejní podporu, technickou pomoc a poradenství, a v neposlední řadě i záruční a pozáruční servis. Pro všechna naše zařízení zajišťujeme na přání kalibraci včetně kalibračního certifikátu.